Den här webbplatsen använder cookies för att förbättra din upplevelse, för statistik och för att visa skräddarsydda annonser. Genom din användning av webbplatsen godkänner du att vi använder dessa cookies.Läs mer i vår cookiepolicy »

Badminton

Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss på Racket

För besökarfrågor:
Besökarservice
+46 8 749 99 00
besokarservice@stockholmsmassan.se

För utställarfrågor:
Eventservice
+46 8 749 44 44
eventservice@stockholmsmassan.se

 

KONTAKTA EN SÄLJARE
Har du frågor angående monterbokning?

Kontaktperson bokning:
Denise Dengg, Key Account Manager
denise.dengg@stockholmsmassan.se
Mobile: +46 70 789 4209

Kontaktperson vid bokning:
Peter Lindgren, Säljare
peter.lindgren@racketmassan.se
Mobile:  +46 72 162 93 58

Kontaktperson vid bokning:
Annelie Renman, Säljare
annelie.renman@racketmassan.se
Mobile: +46 70 961 00 11

 

KONTAKTA TEAM RACKET

Partnerskap, Aktiviteter & Seminarier:
Dejan Smiljanic 
dejan.smiljanic@racketmassan.se
Mobile: +46 706 77 50 76

Projektledare
Emelie Nord
emelie.nord@stockholmsmassan.se
Mobile: +46 70 789 43 40

Marknadsprojektledare
Martin Gustafsson
martin.gustafsson@stockholmsmassan.se 
Mobile: +46 70 789 42 13

Projektadministratör

Frida Berglund
frida.berglund@stockholmsmassan.se
Mobile: +46 70 749 99 08


Racket arrangeras av Stockholmsmässan som följer dataskyddsförordningen och ansvarar för personuppgiftshanteringen i enlighet med Stockholmsmässans dataskyddspolicy »